Про нас

Приватне підприємство «Партс Трейд» є офіційним дистриб’ютором провідних виробників запірної арматури та монтажно з'єднувальних запчастин для систем газо- водопостачання та водовідведення загальних / промислових та побутових мереж.

Наша компанія здійснює поставки надійної та якісної продукції в будь яких об’ємах та в найкоротші терміни. В нашому активі – налагоджені зв’язки та тісний контакт  з провідними Європейськими виробниками запірної арматури
Якість приставленої нами продукції відповідає сучасним потребам, підтвердженням цього є широка міжнародна практика використання наших матеріалів, та багаторічний досвід у виробництві продукції для даної галузі.

Наші основні  пріоритети:

-  якість та надійність продукції;

-  доступні ціни;

-  широкий асортимент;

-  гарантія та технічна підтримка.

Завдяки безпосередній співпраці з виробниками, наші ціни будуть для Вас максимально доступні та вигідні у співвідношенні ціни та якості.  Цінова політика компанії передбачає гнучку систему знижок і цілий ряд вигідних пропозицій.

Ми завжди раді новим клієнтам, партнерам і новим формам співробітництва, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного партнера.

Фахівці «ПАРТС-ТРЕЙД» завжди знайдуть оптимальне рішення, вирахують та підберуть необхідну для Вас продукцію. В співпраці з нами, ви отримаєте надійного партнера з оперативним підходом і гнучким ціноутворенням.

Наша мета - довгострокове та взаємовигідне співробітництво.

 

Спогади про погану якість живуть набагато довше ніж радість, отримана, завдяки низькій ціні.

Наша адреса:
Україна,
88000,  Закарпатська обл., м.Ужгород, пл.Кирила і Мефодія, буд. 5 "г", каб.219
Тел/Факс   (0312) 45-99-12
Моб. тел   068 555 27 61
Директор: Молнар Віктор, тел.  068 555 27 61.
Комерційний директор: тел. 099 380 23 37


 

.